Osiedle Grabówki

Nowoczesne osiedle stworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach. Wyjątkowa lokalizacja pozwala na odpoczynek w pobliskich parkach jak i swobodę komunikacyjną dla podróżujących. Na osiedlu zaprojektowano miejsca postojowe dla każdego budynku.
logo grabowki 4-kopia

Etapy inwestycji

  • Zaawansowanie45%
Inwestycja Osiedle Grabówki składa z osiemnastu budynków w zabudowie bliźniaczej. Planowana powierzchnia każdego z budynków to 97,15 m2. Dodatkowym atutem jest poddasze nieużytkowe, które pozostaje niewykończone, lecz w razie potrzeby może zostać zaadaptowane na cele mieszkalne.

Ze względu na ekologie i rosnące koszty energii elektrycznej każdy budynek zostanie wyposażony w mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy ponad 4,5 kWp.

Każdy budynek będzie posiadał ogród wydzielony niewielkim ogrodzeniem panelowym dla zachowania rodzinnego klimatu osiedla. Przy drodze wewnętrznej zlokalizowane zostaną miejsca postojowe z kostki brukowej przynależne go każdego budynku.

Wjazd na osiedle będzie kontrolowany przy pomocy szlabanu na początku drogi wewnętrznej. Część wspólna osiedla, tzn. droga dojazdowa zostanie objęta monitoringiem.

Osiedle położone jest w spokojnej miejscowości Grabówki należącej do gminy Wieliczka. Nieopodal inwestycji znajduje się m.in. Park Ekologiczny Grabówki, gdzie każdy może znaleźć chwilę wypoczynku. Dodatkowym atutem osiedla jest bliskość stacji PKP z parkingiem Park&Ride, nowo powstałej szkoły podstawowej, przedszkola samorządowego, licznych sklepów spożywczych, piekarni oraz centrum miasta Wieliczka.

Standard wykonania

Fundamenty

Fundamenty żelbetowe wykonane z betonu wodoszczelnego. Ściany fundamentowe zabezpieczone powłokową izolacją przeciwwilgociową na połączeniu ściany fundamentowej ze ścianą murowaną, zewnętrzną izolacja termiczna (10cm) oraz warstwą ochronną z folii kubełkowej.

Ściany zewnętrzne

Dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych Porotherm P + W grubości 25cm. Ocieplenie styropianem/wełną mineralną grubości 15-25cm.

Strop, schody

Stropy nad parterem, strop nad piętrem, schody na piętro: żelbetowe.

Dach

Drewniana konstrukcja dachu. Pokrycie z dachówki Creaton Simpla w kolorze czarny mat. Obróbki blacharskie z ciemnej blachy.

Stolarka

Okna trzyszybowe firmy Oknoplast o współczynniku Uw < 0,9 W/(m2·K).

Balustrady, daszki

Balustrady malowane proszkowo na kolor ciemny. Nad wejściem daszek szklany na wspornikach w kolorze ciemnym.

Zagospodarowanie

Drogi wewnętrzne wykonane z kostki brukowej.
Ogródki ogrodzone przy pomocy paneli systemowych w kolorze ciemnym.Spełnienie marzeń jakim jest zakup nowego mieszkania często wiąże się z uzyskaniem dodatkowego finansowania. Jest to proces wymagający sporego zaangażowania w wyborze najlepszej oferty.

Pragniemy ułatwić Państwu dokonanie właściwego wyboru. Nasz doradca finansowy przygotuje dla Państwa indywidualnie dobraną ofertę kredytową i pomoże przejść przez cały proces uzyskania kredytu. Profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwoli Państwu szybko uporać się z  formalnościami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami +48 507 031 375

Buy now